SL1411A075SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A075SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1411A075SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 75V 10KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1411A075SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1411A075SM
Număr parc SL1411A075SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 75V 10KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33800 pcs Fișa cu date SL1411A075SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 75V Toleranţă -
Serie SL1411A ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD Cylinder Square End Alte nume F10923DKR
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL13TR
SL13TR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMA