SL1122A450
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1122A450
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
Foi de date: SL1122A450.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1122A450
Număr parc SL1122A450 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 450V 10KA THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5544 pcs Fișa cu date SL1122A450.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 450V Toleranţă -
Serie SL1122A ambalare Tray
Pachet / Caz Radial Cylinder, 3 Lead Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 450V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL12 10004
SL12 10004
Producători: Ametherm
Descriere: ICL 10 OHM 20% 4A 12MM
In stoc: 104326 pcs
Descarca: SL12 10004.pdf
RFQ
SL12 10004-B
SL12 10004-B
Producători: Ametherm
Descriere: ICL 10 OHM 20% 4A 13MM