SL1024B090R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1024B090R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1024B090R
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Foi de date: SL1024B090R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1024B090R
Număr parc SL1024B090R Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 90V 20KA THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34639 pcs Fișa cu date SL1024B090R.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 90V Toleranţă -
Serie SL1024B ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Alte nume F5441
SL1024B090R-ND
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare Through Hole
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL1024B145RF
SL1024B145RF
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 145V 20KA T/H FAIL SHORT
In stoc: 4348 pcs
Descarca: SL1024B145RF.pdf
RFQ
SL1024A600CF
SL1024A600CF
Descriere: GDT 600V 10KA FAIL SHORT
In stoc: 4395 pcs
Descarca: SL1024A600CF.pdf
RFQ
SL1024B090RG
SL1024B090RG
Descriere: GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT