SL1021B500RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B500RG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021B500RG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 500V 20KA T/H FAIL SHORT
Foi de date: SL1021B500RG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1021B500RG
Număr parc SL1021B500RG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 500V 20KA T/H FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4221 pcs Fișa cu date SL1021B500RG.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 500V Toleranţă -
Serie SL1021B ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Alte nume F5434
SL1021B500RG-ND
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare Through Hole
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short Yes
descriere detaliata Gas Discharge Tube 500V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole