SL1021B350RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B350RF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021B350RF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Foi de date: SL1021B350RF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1021B350RF
Număr parc SL1021B350RF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16669 pcs Fișa cu date SL1021B350RF.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 350V Toleranţă -
Serie SL1021B ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short Yes descriere detaliata Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL1021B300RS
SL1021B300RS
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
In stoc: 5542 pcs
Descarca: SL1021B300RS.pdf
RFQ
SL1021B350R
SL1021B350R
Descriere: GDT 350V 20KA THROUGH HOLE