SL1021B250CF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B250CF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021B250CF
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 250V 20KA FAIL SHORT
Foi de date: SL1021B250CF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1021B250CF
Număr parc SL1021B250CF Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 250V 20KA FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15480 pcs Fișa cu date SL1021B250CF.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 250V Toleranţă -
Serie SL1021B ambalare Tray
Pachet / Caz Cylinder No Lead, 3 Terminal Numărul de polonezi 3
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short Yes descriere detaliata Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined