SL1021B150RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1021B150RG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 150V 20KA T/H FAIL SHORT
Foi de date: SL1021B150RG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1021B150RG
Număr parc SL1021B150RG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 150V 20KA T/H FAIL SHORT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3917 pcs Fișa cu date SL1021B150RG.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 150V Toleranţă -
Serie SL1021B ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short Yes descriere detaliata Gas Discharge Tube 150V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole