SL1002A350SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A350SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1002A350SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1002A350SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1002A350SM
Număr parc SL1002A350SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163609 pcs Fișa cu date SL1002A350SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 350V Toleranţă -
Serie SL1002A ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD Cylinder Square End Alte nume F5671TR
SL1002A350SM-ND
SL1002A350SMB
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount