SK065KTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK065KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK065KTP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218
Foi de date: 1.SK065KTP.pdf2.SK065KTP.pdf3.SK065KTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SK065KTP
Număr parc SK065KTP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13388 pcs Fișa cu date 1.SK065KTP.pdf2.SK065KTP.pdf3.SK065KTP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.8V Tensiune - Stare Off 1kV
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V Pachetul dispozitivului furnizor TO-218 Isolated Tab
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Tube Pachet / Caz TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC
Alte nume F5458
SK065K
SK065K-ND
SK065KTP-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 1kV 65A Standard Recovery Through Hole TO-218 Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 65A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 41A
Starea curent - oprit (Max) 30µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 800A, 950A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 80mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA