SJ6016N2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6016N2RP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SJ6016N2RP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR 16A HIGH TEMP TO263
Foi de date: 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SJ6016N2RP
Număr parc SJ6016N2RP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR 16A HIGH TEMP TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76768 pcs Fișa cu date 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie SJ Tip SCR Standard Recovery
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume F11333TR Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 10A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA