SIR2B20B4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SIR2B20B4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIR2B20B4
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NC 20A 0-120V
Foi de date: SIR2B20B4.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIR2B20B4
Număr parc SIR2B20B4 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SSR RELAY SPST-NC 20A 0-120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 1325 pcs Fișa cu date SIR2B20B4.pdf
Tensiune - Încărcare 0V ~ 120V Tensiune - intrare 90 ~ 150VAC/DC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie SIR ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire AC, Zero Cross
Alte nume F10649 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Încărcați curentul 20A