SDP0720Q38CB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SDP0720Q38CB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDP0720Q38CB
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 72V 500A QFN 5X6 8L
Foi de date: SDP0720Q38CB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDP0720Q38CB
Număr parc SDP0720Q38CB Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 72V 500A QFN 5X6 8L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69108 pcs Fișa cu date SDP0720Q38CB.pdf
Tensiune - Strângere 65V Tehnologie Mixed Technology