SD15-01FTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SD15-01FTG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 15V 30V SOD323
Foi de date: SD15-01FTG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SD15-01FTG
Număr parc SD15-01FTG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 15V 30V SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 775165 pcs Fișa cu date SD15-01FTG.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 30V
Tensiune - Defalcare (Min) - Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie SD, SPA® Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 450W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-76, SOD-323 Alte nume F6443TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa 100pF @ 1MHz
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SD1510
SD1510
Producători: Staco Energy Products Co.
Descriere: VARIABLE TRANSFORMER 140V 15A
In stoc: 50 pcs
Descarca: SD1510.pdf
RFQ
Producători: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Descriere: PHOTOTRANSISTOR COAXIAL PACK
In stoc: 6790 pcs
Descarca: SD1440-004.pdf
RFQ
Producători: Microsemi
Descriere: TRANS RF BIPO 5W 400MA TO39