S6010NS3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S6010NS3TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SEN SCR 600V 10A TO263
Foi de date: 1.S6010NS3TP.pdf2.S6010NS3TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S6010NS3TP
Număr parc S6010NS3TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SEN SCR 600V 10A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 76720 pcs Fișa cu date 1.S6010NS3TP.pdf2.S6010NS3TP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie - Tip SCR Sensitive Gate
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount descriere detaliata SCR 600V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 10A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 6.4A
Starea curent - oprit (Max) 5µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 8mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 500µA