S4010RS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010RS2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S4010RS2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR NON_ISO 400V 10A TO220
Foi de date: S4010RS2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S4010RS2
Număr parc S4010RS2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR NON_ISO 400V 10A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98342 pcs Fișa cu date S4010RS2.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 400V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Non-Isolated Tab
Serie - Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-220-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 10A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 6.4A Starea curent - oprit (Max) 5µA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 6mA