S4008NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S4008NRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR 400V 8A TO263
Foi de date: 1.S4008NRP.pdf2.S4008NRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S4008NRP
Număr parc S4008NRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR 400V 8A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 134990 pcs Fișa cu date 1.S4008NRP.pdf2.S4008NRP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 400V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie - Tip SCR Standard Recovery
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount descriere detaliata SCR 400V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 5.1A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 30mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 15mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S4008NTP
S4008NTP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SCR 400V 8A TO263
In stoc: 66090 pcs
Descarca: S4008NTP.pdf
RFQ
S4008LS2TP
S4008LS2TP
Descriere: SCR SENS 400V 8A ISO TO220
In stoc: 61968 pcs
Descarca: S4008LS2TP.pdf
RFQ
S4008L
S4008L
Descriere: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V