S4006VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006VS2TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S4006VS2TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR SENS 400V 6A TO-251
Foi de date: 1.S4006VS2TP.pdf2.S4006VS2TP.pdf3.S4006VS2TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S4006VS2TP
Număr parc S4006VS2TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR SENS 400V 6A TO-251 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 175426 pcs Fișa cu date 1.S4006VS2TP.pdf2.S4006VS2TP.pdf3.S4006VS2TP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 400V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Tube Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 3.8A Starea curent - oprit (Max) 5µA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 6mA