S4006DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S4006DRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR NON-SENS 400V 6A TO-252AA
Foi de date: 1.S4006DRP.pdf2.S4006DRP.pdf3.S4006DRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S4006DRP
Număr parc S4006DRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR NON-SENS 400V 6A TO-252AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71492 pcs Fișa cu date 1.S4006DRP.pdf2.S4006DRP.pdf3.S4006DRP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 400V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak)
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Alte nume S4006D
S4006DCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 400V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 3.8A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 30mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 15mA