RXEF300K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF300K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RXEF300K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Foi de date: 1.RXEF300K.pdf2.RXEF300K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RXEF300K
Număr parc RXEF300K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126781 pcs Fișa cu date 1.RXEF300K.pdf2.RXEF300K.pdf
Tensiune - Max 72V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 19.8s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.910" Dia x 0.118" T (23.11mm x 3.00mm) Serie PolySwitch®, RXEF
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 40 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume RF2704-000
RXEF300KHF
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.400" (10.15mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.154" (29.30mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 6A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 3A