RXEF135-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF135-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RXEF135-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Foi de date: 1.RXEF135-2.pdf2.RXEF135-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RXEF135-2
Număr parc RXEF135-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184393 pcs Fișa cu date 1.RXEF135-2.pdf2.RXEF135-2.pdf
Tensiune - Max 72V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 9.6s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.571" Dia x 0.118" T (14.50mm x 3.00mm) Serie PolySwitch®, RXEF
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 300 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 120 mOhms
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume RXEF135-2HFCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.199" (5.05mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.752" (19.10mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 2.7A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.35A
Aprobări CQC, CSA, TUV, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RXEF135
RXEF135
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL