RUEF300-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF300-AP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RUEF300-AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Foi de date: 1.RUEF300-AP.pdf2.RUEF300-AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RUEF300-AP
Număr parc RUEF300-AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 410234 pcs Fișa cu date 1.RUEF300-AP.pdf2.RUEF300-AP.pdf
Tensiune - Max 30V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 10.8s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Serie PolySwitch®, RUEF
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 20 mOhms
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume RF2775-000
RUEF300-APHF
RUEF300-APHF-ND
RUEF300-APHFTB
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.199" (5.05mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 6A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 3A
Aprobări CQC, CSA, TUV, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RUEF300U-2
RUEF300U-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
In stoc: 441889 pcs
Descarca: RUEF300U-2.pdf
RFQ
RUEF300K
RUEF300K
In stoc: 179768 pcs
Descarca: RUEF300K.pdf
RFQ
RUEF300
RUEF300