RUEF185-1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF185-1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RUEF185-1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Foi de date: 1.RUEF185-1.pdf2.RUEF185-1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RUEF185-1
Număr parc RUEF185-1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 206246 pcs Fișa cu date 1.RUEF185-1.pdf2.RUEF185-1.pdf
Tensiune - Max 30V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 8.7s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.402" Dia x 0.118" T (10.20mm x 3.00mm) Serie PolySwitch®, RUEF
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 90 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 30 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume RF2779-000
RUEF185-1HF
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.199" (5.05mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.618" (15.70mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 3.7A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.85A