ROV20H331K-S
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV20H331K-S
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM
Foi de date: ROV20H331K-S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV20H331K-S
Număr parc ROV20H331K-S Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5361 pcs Fișa cu date ROV20H331K-S.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 330V Tensiunea varistorului (Min) 297V
Tensiunea varistorului (Max) 363V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume E84837-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 275V
AC Volt maxim 210V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 228J descriere detaliata 330V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 1110pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV20H331K
ROV20H331K
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM