ROV20-331K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV20-331K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: ROV20-331K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV20-331K
Număr parc ROV20-331K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3825 pcs Fișa cu date ROV20-331K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 330V Tensiunea varistorului (Min) 297V
Tensiunea varistorului (Max) 363V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume D89039-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 275V
AC Volt maxim 210V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 184J descriere detaliata 330V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 6.5kA Capacitate @ Frecventa 1106pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV20-331K-S
ROV20-331K-S
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 5370 pcs
Descarca: ROV20-331K-S.pdf
RFQ
ROV20-301K-S
ROV20-301K-S
Descriere: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 5150 pcs
Descarca: ROV20-301K-S.pdf
RFQ
ROV20-331K-2
ROV20-331K-2