ROV14H680K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV14H680K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
Foi de date: ROV14H680K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV14H680K
Număr parc ROV14H680K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6249 pcs Fișa cu date ROV14H680K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 68V Tensiunea varistorului (Min) 61.2V
Tensiunea varistorului (Max) 74.8V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume A79701-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 56V
AC Volt maxim 40V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 20J descriere detaliata 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 2kA Capacitate @ Frecventa 5100pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV14H681K
ROV14H681K
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
In stoc: 3122 pcs
Descarca: ROV14H681K.pdf
RFQ
ROV14H680K-2
ROV14H680K-2
Descriere: VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
In stoc: 5278 pcs
Descarca: ROV14H680K-2.pdf
RFQ
ROV14H681K-S
ROV14H681K-S
Descarca: ROV14H681K-S.pdf
ROV14H680K-S-2
ROV14H680K-S-2
Descarca: ROV14H680K-S-2.pdf
ROV14H680K-S
ROV14H680K-S