ROV10H182K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV10H182K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: ROV10H182K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV10H182K
Număr parc ROV10H182K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6825 pcs Fișa cu date ROV10H182K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.8kV Tensiunea varistorului (Min) 1.62kV
Tensiunea varistorului (Max) 1.98kV Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume A08645-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 1.465kV
AC Volt maxim 1kV Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - descriere detaliata 1.8kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 480pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV10H201K
ROV10H201K
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
In stoc: 6681 pcs
Descarca: ROV10H201K.pdf
RFQ
ROV10H182K-2
ROV10H182K-2
Descriere: VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
In stoc: 5037 pcs
Descarca: ROV10H182K-2.pdf
RFQ
ROV10H181K
ROV10H181K
Descriere: VARISTOR 180V 3.5KA DISC 10MM
Descarca: ROV10H181K.pdf
ROV10H182K-S
ROV10H182K-S