ROV10-511K-2
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV10-511K-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: ROV10-511K-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV10-511K-2
Număr parc ROV10-511K-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5700 pcs Fișa cu date ROV10-511K-2.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 459V
Tensiunea varistorului (Max) 561V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume E16911-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 418V
AC Volt maxim 320V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 74J descriere detaliata 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 2.5kA Capacitate @ Frecventa 187pF @ 1kHz