ROV10-220L-S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV10-220L-S-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Foi de date: ROV10-220L-S-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV10-220L-S-2
Număr parc ROV10-220L-S-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 22V 500A DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6055 pcs Fișa cu date ROV10-220L-S-2.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 22V Tensiunea varistorului (Min) 18.7V
Tensiunea varistorului (Max) 25.3V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume C59015-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 18V
AC Volt maxim 14V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 2.7J descriere detaliata 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 500A Capacitate @ Frecventa 5521pF @ 1kHz