ROV07H201K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07H201K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07H201K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07H201K
Număr parc ROV07H201K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4931 pcs Fișa cu date ROV07H201K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 200V Tensiunea varistorului (Min) 180V
Tensiunea varistorului (Max) 220V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume F61578-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 170V
AC Volt maxim 130V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 17.5J descriere detaliata 200V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 220pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV07H220L-S
ROV07H220L-S
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
In stoc: 4884 pcs
Descarca: ROV07H220L-S.pdf
RFQ
ROV07H201K-S
ROV07H201K-S
Descriere: VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM