ROV07-241K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07-241K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07-241K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07-241K
Număr parc ROV07-241K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3972 pcs Fișa cu date ROV07-241K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume 429420-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 16.8J descriere detaliata 240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.2kA Capacitate @ Frecventa 185pF @ 1kHz