QK012RH5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK012RH5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QK012RH5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 1KV 12A TO220
Foi de date: QK012RH5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QK012RH5
Număr parc QK012RH5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 1KV 12A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53917 pcs Fișa cu date QK012RH5.pdf
Tensiune - Stare Off 1kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Non-Isolated Tab
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 12A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 12A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA