QJ4006VH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QJ4006VH3TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK
Foi de date: QJ4006VH3TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QJ4006VH3TP
Număr parc QJ4006VH3TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALT 6A 400V TO-251 V-PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94132 pcs Fișa cu date QJ4006VH3TP.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-251AA
Serie QJxx06xHx Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Alte nume F11734 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Through Hole TO-251AA
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 72A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 25mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA