Q8016LH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8016LH4TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q8016LH4TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
Foi de date: 1.Q8016LH4TP.pdf2.Q8016LH4TP.pdf3.Q8016LH4TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q8016LH4TP
Număr parc Q8016LH4TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39887 pcs Fișa cu date 1.Q8016LH4TP.pdf2.Q8016LH4TP.pdf3.Q8016LH4TP.pdf
Tensiune - Stare Off 800V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA