Q8012LH5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8012LH5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q8012LH5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 800V 12A TO220
Foi de date: Q8012LH5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q8012LH5
Număr parc Q8012LH5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 800V 12A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35024 pcs Fișa cu date Q8012LH5.pdf
Tensiune - Stare Off 800V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab Alte nume F7171
Q8012LH5-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 12A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single