Q8010N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8010N5RP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q8010N5RP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 800V 10A TO263
Foi de date: 1.Q8010N5RP.pdf2.Q8010N5RP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q8010N5RP
Număr parc Q8010N5RP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 800V 10A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55695 pcs Fișa cu date 1.Q8010N5RP.pdf2.Q8010N5RP.pdf
Tensiune - Stare Off 800V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume Q8010N5 RP
Q8010N5RPTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata TRIAC Standard 800V 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 10A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single