Q8008VH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8008VH4TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q8008VH4TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO251
Foi de date: Q8008VH4TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q8008VH4TP
Număr parc Q8008VH4TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87080 pcs Fișa cu date Q8008VH4TP.pdf
Tensiune - Stare Off 800V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA