Q8006RH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8006RH4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q8006RH4
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220
Foi de date: Q8006RH4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q8006RH4
Număr parc Q8006RH4 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68262 pcs Fișa cu date Q8006RH4.pdf
Tensiune - Stare Off 800V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Non-Isolated Tab
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Q8008DH3
Q8008DH3
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252
In stoc: 3563 pcs
Descarca: Q8008DH3.pdf
RFQ
Q8006VH4TP
Q8006VH4TP
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO251
In stoc: 107380 pcs
Descarca: Q8006VH4TP.pdf
RFQ
Q8006RH4TP
Q8006RH4TP
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220