Q6012LH5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6012LH5TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6012LH5TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
Foi de date: Q6012LH5TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6012LH5TP
Număr parc Q6012LH5TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65300 pcs Fișa cu date Q6012LH5TP.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab Alte nume F7282
Q6012LH5TP-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 12A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Q6012LH5
Q6012LH5
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220