Q6006VH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6006VH3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6006VH3
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO251
Foi de date: Q6006VH3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Q6006VH3
Număr parc Q6006VH3 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4739 pcs Fișa cu date Q6006VH3.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 15mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA