Q6006N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6006N5RP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6006N5RP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 600V 6A TO263
Foi de date: 1.Q6006N5RP.pdf2.Q6006N5RP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q6006N5RP
Număr parc Q6006N5RP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 600V 6A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45522 pcs Fișa cu date 1.Q6006N5RP.pdf2.Q6006N5RP.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume Q6006N5RPCT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata TRIAC Standard 600V 6A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 65A, 80A Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single