Q4015L559
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4015L559 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q4015L559
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 400V 15A TO220
Foi de date: 1.Q4015L559.pdf2.Q4015L559.pdf3.Q4015L559.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q4015L559
Număr parc Q4015L559 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 400V 15A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70112 pcs Fișa cu date 1.Q4015L559.pdf2.Q4015L559.pdf3.Q4015L559.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Alte nume F5291
Q1797669
Q4015L559-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 15A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Curent - Țineți (Ih) (Max) 70mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA configurație Single