Q4008VH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008VH3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q4008VH3
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251
Foi de date: Q4008VH3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Q4008VH3
Număr parc Q4008VH3 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3488 pcs Fișa cu date Q4008VH3.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 15mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Q4008R456
Q4008R456
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC 400V 8A TO220
In stoc: 63224 pcs
Descarca: Q4008R456.pdf
RFQ
Q4010F51
Q4010F51
Descriere: TRIAC 400V 10A TO202
In stoc: 3162 pcs
Descarca: Q4010F51.pdf
RFQ
Q4008VH3TP
Q4008VH3TP
Descriere: TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251