Q4008L458
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q4008L458
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 400V 8A TO220
Foi de date: 1.Q4008L458.pdf2.Q4008L458.pdf3.Q4008L458.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q4008L458
Număr parc Q4008L458 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 400V 8A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4241 pcs Fișa cu date 1.Q4008L458.pdf2.Q4008L458.pdf3.Q4008L458.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Standard 400V 8A Through Hole TO-220
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 25mA