Q2008VH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2008VH4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q2008VH4
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO251
Foi de date: 1.Q2008VH4.pdf2.Q2008VH4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q2008VH4
Număr parc Q2008VH4 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6902 pcs Fișa cu date 1.Q2008VH4.pdf2.Q2008VH4.pdf
Tensiune - Stare Off 200V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA