PSR072FL0500Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSR072FL0500Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC
Foi de date: 1.PSR072FL0500Z.pdf2.PSR072FL0500Z.pdf
Starea stocului 252 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSR072FL0500Z
Număr parc PSR072FL0500Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 252 pcs Fișa cu date 1.PSR072FL0500Z.pdf2.PSR072FL0500Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1kV Tensiunea nominală - AC 1.3kV
Dimensiune / Dimensiune 2.953" L x 2.362" W x 2.598" H (75.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Serie POWR-SPEED® PSR
Timp de raspuns Fast Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Bolt Mount
Se topește 55452 Tipul siguranței Square
Caracteristici - Ratingul curent 500A