PSR032FL0900Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PSR032FL0900Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE SQUARE 900A 700VAC/600VDC
Foi de date: 1.PSR032FL0900Z.pdf2.PSR032FL0900Z.pdf
Starea stocului 291 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSR032FL0900Z
Număr parc PSR032FL0900Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE SQUARE 900A 700VAC/600VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 291 pcs Fișa cu date 1.PSR032FL0900Z.pdf2.PSR032FL0900Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 2.008" L x 2.362" W x 2.598" H (51.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Serie POWR-SPEED® PSR
Timp de raspuns Fast Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Bolt Mount
Se topește 107785 Tipul siguranței Square
Caracteristici - Ratingul curent 900A