P4KE540CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P4KE540CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 486V 740V DO204AL
Foi de date: P4KE540CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P4KE540CA
Număr parc P4KE540CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 486V 740V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129107 pcs Fișa cu date P4KE540CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 486V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 740V
Tensiune - Defalcare (Min) 513V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41) Serie P4KE
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 400W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume P4KE540CACT Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 540mA
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P4KE550-B
P4KE550-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 495V 798V DO204AL
In stoc: 403485 pcs
Descarca: P4KE550-B.pdf
RFQ
P4KE540CA-TP
P4KE540CA-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 459V 740V DO41
In stoc: 926929 pcs
Descarca: P4KE540CA-TP.pdf
RFQ
P4KE550-E3/54
P4KE550-E3/54
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 495V 760V DO204AL
Descarca: P4KE550-E3/54.pdf
P4KE540CA-B
P4KE540CA-B
Descriere: TVS DIODE 486V 740V DO204AL