P4KE540A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P4KE540A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 486V 740V DO204AL
Foi de date: P4KE540A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P4KE540A
Număr parc P4KE540A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 486V 740V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140511 pcs Fișa cu date P4KE540A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 486V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 740V
Tensiune - Defalcare (Min) 513V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie P4KE Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial Alte nume P4KE540ACT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 540mA Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P4KE540C
P4KE540C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 486V 777V DO204AL
In stoc: 507403 pcs
Descarca: P4KE540C.pdf
RFQ
P4KE540A-TP
P4KE540A-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 459V 740V DO41
In stoc: 931131 pcs
Descarca: P4KE540A-TP.pdf
RFQ
P4KE540A-E3/54
P4KE540A-E3/54
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 459V 740V DO204AL
Descarca: P4KE540A-E3/54.pdf
P4KE540A-E3/73
P4KE540A-E3/73
Descarca: P4KE540A-E3/73.pdf
P4KE540-B
P4KE540-B