P3504UATP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P3504UATP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR 4CH 320/640V 150A MS013
Foi de date: P3504UATP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P3504UATP
Număr parc P3504UATP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR 4CH 320/640V 150A MS013 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3338 pcs Fișa cu date P3504UATP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 320V, 640V
Tensiune - Breakover 400V, 800V Serie SIDACtor®
ambalare Tube Pachet / Caz 6-SMD, Gull Wing
Număr de elemente 4 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 45A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 20pF, 35pF