P3500EALRP1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3500EALRP1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P3500EALRP1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 320V 150A TO-92
Foi de date: P3500EALRP1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P3500EALRP1
Număr parc P3500EALRP1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 320V 150A TO-92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178387 pcs Fișa cu date P3500EALRP1.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 320V
Tensiune - Breakover 400V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Număr de elemente 1 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 45A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 35pF